Nové termíny otvorených školení 2017

V roku 2016 ABP Management dodal svoje služby viac ako 100 výrobným závodom v automobilovom, strojárenskom a elektrotechnickom priemysle. Počínajúc konštruktérmi vozidiel (VW Group, PSA Group) až po úroveň Tier-3 dodávateľského reťazca, školeniami ABP Management prešli stovky projektových manažérov, Key Account Manager-ov, kvalitárov, logistov či pracovníkov z oblasti výroby z krajín ako Francúzsko, Nemecko, Taliansko, Slovensko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko alebo Čína.

Najväčšou konkurenčnou výhodou ABP Management je kvalita dodanej služby, vďaka čomu sa investície zákazníkov do služieb ABP Management vrátia v podobne nastavenia či zlepšenia procesov, zvýšení efektivity alebo schopnosti efektívne riadiť spoluprácu so svojim zákazníkom v oblasti riadenia projektov, kvality či logistiky.

V roku 2017 Vám opäť ponúkame viac ako 80 školení a podporných služieb. Zároveň sa ABP Management prispôsobuje rýchlo meniacemu sa prostrediu automobilového priemyslu a z tohto dôvodu je naša ponuka služieb aktualizovaná 4x ročne.

Ďakujeme Vám za dôveru v roku 2016 a tešíme sa na prípadnú spoluprácu aj v novom roku 2017!